Kolego Kluvi wiem o tym bardzo dobrze. Sam gram w FM (a wczesniej CM) od lat 90-atych wiec nie jest mi obca wiedza na temat bazy i Jej aktualnosci. Ale wiadomo w jakim celu to napisalem.

Jakby sie tak zdarzylo ze ktos by przyszedl na podstawie tej gry do Nas i sie sprawdzil to bylbym za tym aby czesciej z tego korzystac
tomasz_19 napisał(a):

|
Podobno Pawełek bliski odejścia z Wisły, nie wiem jak wy ale ja nie jestem tym jakoś specjalnie zawiedziony. Pawełek to jest taka tykająca bomba, nigdy nie wiadomo kiedy znów wystrzeliłby z babolami...
|
Ja tez chyba nie bede za bardzo plakac ale mam tylko nadzieje ze w zwiazku z tym zostanie sprowadzony jakis inny konkretny bramkarz na Jego miejsce....