Wyświetl pojedynczy post
Horn
Junior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16666
Stary 10.12.2010, 11:13
hehe Pyniu lecie w zaparte narozrabiał, nakłamal, nawyzywał, ale co mu tam, teraz z braku samokrytyki i argumentów leci po inteligencji.


zeby nie bylo ot:

ze strony skyscraper http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=68665953&postcount=13871


Qumak-Sekom otrzymał od Polimeksu zlecenie, którego przedmiotem jest wykonanie robót teletechnicznych na stadionie Wisły w Krakowie. Wartość zlecenia to 22,5 mln zł netto.

Qumak-Sekom wykona prace, które polegają m.in. na: wykonaniu systemu sygnalizacji pożaru i sterowania oddymianiem, systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej i stadionowej, systemu okablowania strukturalnego, wykonanie zintegrowanego systemu sprzedaży i kontroli biletów, DSO, systemu Audio-video dla sal konferencyjnych oraz nagłośnienia płyty boiska i trybuny zachodniej.
Ostatnio edytowane przez Horn : 10.12.2010 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując