|
ok niech tak będzie....a nazywanie kogoś tępym bądź gamoniem w wolnej dyskusji wskazuje poziom inteligencji...
tak więc Dagobert gratuluje...a do wszystkich piszę: pamiętajmy, że to tylko dyskusja, że są zwolennicy jak i przeciwnicy różnych teorii itd. itp. jak widać ja nikogo nie nazwałem pierwszy ignorantem czy gamoniem chciałem przedstawię tylko swoją opinię a to, że ciężko ją poprzeć argumentami oprócz prostego logicznego rozumowania to inna sprawa...
|