Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
16664
10.12.2010, 11:01
Pyniu85
odpowiedz na konkretny argument!!
zarzucam Ci klamstwo napisales klamliwie ze UEFA nie wybrala stadionu Wisly bo jest brzydki
udowdnij to albo przyznaj sie do bledu!!!!!!
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert