Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16663
Stary 10.12.2010, 10:57
w ten sposób chciałem okazać swoją dezaprobatę, są zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy i po to jest forum i dyskusja by wyrażać swoje zdanie...zaznaczam kolejny raz że jest to tylko moje subiektywne odczucie...
Odpowiedz cytując