Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
16663
10.12.2010, 10:57
w ten sposób chciałem okazać swoją dezaprobatę, są zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy i po to jest forum i dyskusja by wyrażać swoje zdanie...zaznaczam kolejny raz że jest to tylko moje subiektywne odczucie...
Pyniu85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pyniu85
Znajdź inne posty napisane przez Pyniu85