Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 10.12.2010, 09:52
mr_kwolf Ja nie jestem zły, Marcelo po prostu był za dobry na tą ligę.Co do felietonu weszło widać,że chłopak ma poukładane w głowie nie udrze sodówka do głowy,nie szasta kasą, nie gwiazdorzy.Szanuję i lubię Marcelo bo to fenomenalny piłkarz który trafił się nam raz na kilka lat(shit czego muszą nam się trafiać tacy piłkarze, raz na kilka lat? Kuba,Marcelo ? może teraz Cikos )Może za nie sezon, ale za 2-3 pewnie pójdzie do Wielkiego klubu(morze się rozmarzam, ale jest u niego realne), tak samo jak gra w reprezentacji Brazylii stoi przed nim otworem,on to powoli osiągnie.Jedynie niepokoi mnie ta koszulka PSV
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując