Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7569
Stary 10.12.2010, 02:14
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy czy teraz "uwaziaj" po podpisaniu nowego kontraktu nie zacznie odcinać kuponów; no i te koszty.
PS. Kluby mają chyba po to dyr. sport. żeby szukać następców.
Chyba trochę zbyt wąsko pojmujesz rolę dyrektora sportowego w klubie. Dyrektor Sportowy odpowiada za politykę transferową, zarządzanie pierwszą drużyną, system skautingu i rozwój młodzieży w klubie. Jak sama nazwa wskazuje dyrektor sportowy odpowiada za stronę sportową także w jego kompetencjach jest również renegocjowanie umów z obecnymi zawodnikami. Powiedz gdzie Lech za te pieniądze znajdzie obrońce zapewniającego taki poziom sportowy na jakim gra Arboleda? Podpisując nowy kontrakt z Arboledą klub będzie miał przynajmniej więcej czasu na poszukanie jego następcy (to jest nieuniknione) i wprowadzenie go do drużyny co jak sam wiesz z dnia na dzień do łatwych rzeczy nie należy.

Arboleda? Odcinanie kuponów? Wskaż mi drugiego zawodnika w Polsce, który wkłada w grę tyle serca co on.
Ostatnio edytowane przez DDP : 10.12.2010 o godz. 02:17.
Odpowiedz cytując