Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7568
Stary 10.12.2010, 01:55
DDP napisał(a):Wyświetl post
...i Bosackiego też opylić, żeby zostać bez obrony. Bez takich strzałów w kolano, trzeba się uczyć na cudzych błędach.
Zobaczymy czy teraz "uwaziaj" po podpisaniu nowego kontraktu nie zacznie odcinać kuponów; no i te koszty.
PS. Kluby mają chyba po to dyr. sport. żeby szukać następców.
Odpowiedz cytując