DDP napisał(a):

|
...i Bosackiego też opylić, żeby zostać bez obrony. Bez takich strzałów w kolano, trzeba się uczyć na cudzych błędach.
|
Zobaczymy czy teraz "uwaziaj" po podpisaniu nowego kontraktu nie zacznie odcinać kuponów; no i te koszty.
PS. Kluby mają chyba po to dyr. sport. żeby szukać następców.