Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7567
10.12.2010, 01:39
...i Bosackiego też opylić, żeby zostać bez obrony. Bez takich strzałów w kolano, trzeba się uczyć na cudzych błędach.
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP