Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5513
Stary 10.12.2010, 01:21
Donki napisał(a):Wyświetl post
Nie kadry nie bojkotujemy, ale nigdy nie akceptowałem zawodników typu Olisadebe czy Roger w kadrze!
a Tym bardzej nie zaakceptuje Arboledy bo dla mnie jest zwykłym pajacem który z Polska nie ma nic wspolnego !

Poza tym co ty porównujesz prowadzenie kadry przez Holendra, do gry w kadrze Kolumbijczyka Arboledy który tylko i wyłącznie chce grac w naszej kadrze, bo na swoja jest za słaby:/
Naprawdę myślisz, że np. Obraniak i Boenisch grają z innych powodów? Sorry, ale naiwniak z Ciebie.

Dlaczego nie można porównywać prowadzenia kadry przez obcokrajowca, do gry w kadrze innego obcokrajowca? To o co tu tak naprawdę chodzi? Przecież kadra jest NARODOWA to bądźmy Panowie konsekwentni.
Ostatnio edytowane przez DDP : 10.12.2010 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując