Donki napisał(a):

Nie kadry nie bojkotujemy, ale nigdy nie akceptowałem zawodników typu Olisadebe czy Roger w kadrze!
a Tym bardzej nie zaakceptuje Arboledy bo dla mnie jest zwykłym pajacem który z Polska nie ma nic wspolnego ! 
Poza tym co ty porównujesz prowadzenie kadry przez Holendra, do gry w kadrze Kolumbijczyka Arboledy który tylko i wyłącznie chce grac w naszej kadrze, bo na swoja jest za słaby:/
|
Naprawdę myślisz, że np. Obraniak i Boenisch grają z innych powodów? Sorry, ale naiwniak z Ciebie.
Dlaczego nie można porównywać prowadzenia kadry przez obcokrajowca, do gry w kadrze innego obcokrajowca? To o co tu tak naprawdę chodzi? Przecież kadra jest NARODOWA to bądźmy Panowie konsekwentni.