Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5512
Stary 10.12.2010, 01:18
Nie stawiajcie Olisadebe i Rogera na rowni z Arboleda, bo ci pierwsi uzyskali obywatelstwo na warunkach szczegolnych. Manuelowi sie poprostu nalezy(jest juz w Polsce 5 lat) i kropka. Nie mowie juz o tym, ze mowi po polsku(w odroznieniu do tamtych panow). Kwestia sporna pozostaje, czy go powolywac czy nie...i to juz zostawiam selekcjonerowi. Natomiast jesli ja mam wyglosic swoje zdanie na ten temat, to nie mam nic przeciwko. Mowie nie naturalizowaniu na sile(Olisadebe, Roger...juz nie wspominam o tym, ze umiejetnosci pilkarskie tych kopaczy, byly mocno dyskusyjne).
Odpowiedz cytując