Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16659
Stary 09.12.2010, 23:59
Czyli chodzi o to, że jest funkcjonalny, bo z założenia wszystko co w zamierzeniu ma być funkcjonalne takie też okazuje się w rzeczywistości. Więc stadion Ci się nie podoba, no a mi się np. podoba, uważam, że z zewnątrz można wprowadzić kilka poprawek natomiast wewnątrz jest FANTASTYCZNY, co w ostatecznym rozrachunku daje nam stadion funkcjonalny i przynajmniej bardzo ładny. A że Tobie się nie podoba, rzecz gustu, o którym się nie rozmawia, więc nie wiem po co tyle trujesz skoro masz do powiedzenia tylko tyle, że stadion dla Ciebie jest be bo jest brzydki.

Napisałem to ja, Nergal, właśnie wróciłem z koncertu (fotka w avatarze) i jestem totalnie wyjebany, dobrze że mam Dorotkę, która na mnie czeka.
The Apostasy



Odpowiedz cytując