Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
4997
09.12.2010, 22:22
Jak byś miał to mogę ci jeszcze polecić kolesia Francis Doe. 25 letni liberyjczyk. Za okolo 50 tyś euro. U mnie w 1 sezonie strzelił 11 bramek.
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555