Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
4996
09.12.2010, 22:16
Nie mam go u siebie, ale już z wolnego transeru mam Dissę, w poprzednim sezonie 24 gole w lidze belgijskiej
W razie czego jest jeszcze Franek na rezerwie
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906