Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4996
Stary 09.12.2010, 22:16
Nie mam go u siebie, ale już z wolnego transeru mam Dissę, w poprzednim sezonie 24 gole w lidze belgijskiej W razie czego jest jeszcze Franek na rezerwie
Odpowiedz cytując