Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
79
09.12.2010, 22:07
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Frankowski, Żurawski
Ławka: Majdan, Kłos, Uche, Kirm, Brożek Paweł, Zieńczuk, Czerwiec
Trener: H. Kasperczak
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906