Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
19730
09.12.2010, 21:22
Dzięki Panowie za pomoc - dałem mu do zrozumienia, że łatwo nie będzie. A tak przy okazji wypatrzyłem, że to kibic ległej.
@nbp
dzięki wielki, jeżeli będzie taka potrzeba to pozwole sobie napisać na priva ;]
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13