Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19730
Stary 09.12.2010, 21:22
Dzięki Panowie za pomoc - dałem mu do zrozumienia, że łatwo nie będzie. A tak przy okazji wypatrzyłem, że to kibic ległej.

@nbp

dzięki wielki, jeżeli będzie taka potrzeba to pozwole sobie napisać na priva ;]

Odpowiedz cytując