|
Witam,wiadomo już jak z zaległym meczem 2 kolejki z drużyną Red Devils Chojnice?Czy odbędzie się w nowym,planowanym terminie?To jest 18.12.2010 czy przyjdzie nam czekać do 2011 roku?
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 09.12.2010 o godz. 21:32.
|