|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
|
#8350

09.12.2010, 19:48
|
fanfan napisał(a): 
|
On nie jest czasem lewym obrońcą ? A przynajmniej gra na lewej obronie , tak mi się wydaje .Chyba że sugerowałeś się pozycją wg transfermarkt a tam różne rzeczy wypisują często nie związane z rzeczywistością .
|
a skąd wiesz?
|
|