Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8350
Stary 09.12.2010, 19:48
fanfan napisał(a):Wyświetl post
On nie jest czasem lewym obrońcą ? A przynajmniej gra na lewej obronie , tak mi się wydaje .Chyba że sugerowałeś się pozycją wg transfermarkt a tam różne rzeczy wypisują często nie związane z rzeczywistością .
a skąd wiesz?
Odpowiedz cytując