polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

To, że Kuszczak jest pracowity, ale brak mu ambicji, to akurat idealne cechy predysponujące go do gry w Wiśle na pozycji bramkarza. Przyjechałby, pograł parę ładnych lat na ładnym poziomie i jeszcze został legendą klubu he he. A że nie ma ambicji, to nigdy nie wyjechałby z Krakowa No, ale oprócz wyżej wspomnianych cech, ma jeszcze jedną - opanował zdolność dodawania i odejmowania, a nawet mnożenia i dzielenia na tyle sprawnie, że orientuje się, że przejście do Wisły to byłaby totalna głupota z perspektywy zarządzania domowym budżetem rodziny Kuszczaków
|
Ja jestem zdania przeciwnego, chyba jednak ma ambicje i zawsze podkreślał, że chce grać w Man U. Niestety Alex F. ciągle go zwodził do spółki z Edwinem van der S.
