|
ten teren nalezy do miasta . miasto nic nie skupowalo. dokladnie to miasto skomunalizowalo teren ktory nalezal do skarbu panstwa a oddany kiedys byl pod zarzad MSW czy tam policji. od samego poczatku to miasto decydowalo o projektancie i o projkcie. po konsultacji z wladzami uwczesnej Wisly ustalono stadion na 22 tys stad mamy okraglaka min nie mialobyc naroznikow. potem plany sie zmienily i byl na 33 dla Euro.
ale nie bylo nic takiego jak skupowanie terenow. a tym bardziej miasto nic "nie przejelo"
Ostatnio edytowane przez Dagobert : 09.12.2010 o godz. 18:53.
|