Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4777
Stary 09.12.2010, 18:34
Artykuł utrzymany w miłym tonie, jakby nie był "produkcji" Weszło. Wypada tylko pogratulować Marcelo. Chłopak ciężko pracował, trenował, miał swoje marzenia i "krok po kroku" starał się je realizować. Niech mu się w tym PSV wiedzie jak najlepiej! Obyśmy jak najwięcej takich profesjonalistów mili w drużynie...
Odpowiedz cytując