|
Artykuł utrzymany w miłym tonie, jakby nie był "produkcji" Weszło. Wypada tylko pogratulować Marcelo. Chłopak ciężko pracował, trenował, miał swoje marzenia i "krok po kroku" starał się je realizować. Niech mu się w tym PSV wiedzie jak najlepiej! Obyśmy jak najwięcej takich profesjonalistów mili w drużynie...
|