Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16649
Stary 09.12.2010, 18:23
Pyniu85 napisał(a):Wyświetl post
...jedno jest pewne szkoda straconej szansy na piękny stadion...gdyby taki był nie było by zbędnych komentarzy i dyskusji...jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
O twojej ignorancji świadczy fakt że nie masz pojęcia dlaczego Kraków Euro nie dostał i jaki był w tym udział stadionu.

Się obudził Pyniu85, stadion stoi, a on zaczyna płakać na forum. Jest co jest. Stadion w środku dla mnie wypas, elewacja zgodzę się że lipa, ale płakać nie ma nad czym. Mamy fajne trybuny, full zabudowane, co się da poprawić, pewnie poprawią. Z resztą się trzeba pogodzić, albo znaleźć jakiś inny obiekt do narzekań.

Widzę że wpisujesz się w polityce transferowej, to wytrzymaj miesiąc i będziesz płakał że znów Kluiverta nie kupiliśmy czy innego kopacza.

Neostrada na promocji?
Ostatnio edytowane przez MatMario : 09.12.2010 o godz. 18:33.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując