Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36986
Stary 09.12.2010, 18:22
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Do dziś nie rozumiem skąd ta podnieta Alvarezem. Chyba tylko dlatego że Urusem był.

10(!) dobrych dośrodkowań w trakcie sezonu 0!!!!! asyst 0 bramek kilka naprawdę poważnych błędów(mecz z Piastem away).

Alvarez był obrońcą przyzwoitym ale kurna nie róbmy z niego drugiego Cafu...
Ale gdzie Ty tu widzisz jakąś nadmierną podnietę Alvarezem? Milion razy już na tym forum było napisane o jego wrzutce, więc nie musisz się powtarzać, bo każdy wie jak to z tym było. Był obrońcą solidnym, dobrym pod względem taktycznym i uważam, że gdyby został zapewnił by stabilizację na prawej flance obrony.
Odpowiedz cytując