Proximus napisał(a):

Do dziś nie rozumiem skąd ta podnieta Alvarezem. Chyba tylko dlatego że Urusem był.
10(!) dobrych dośrodkowań w trakcie sezonu 0!!!!! asyst 0 bramek kilka naprawdę poważnych błędów(mecz z Piastem away).
Alvarez był obrońcą przyzwoitym ale kurna nie róbmy z niego drugiego Cafu...
|
Ale gdzie Ty tu widzisz jakąś nadmierną podnietę Alvarezem? Milion razy już na tym forum było napisane o jego wrzutce, więc nie musisz się powtarzać, bo każdy wie jak to z tym było. Był obrońcą solidnym, dobrym pod względem taktycznym i uważam, że gdyby został zapewnił by stabilizację na prawej flance obrony.