Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5500
Stary 09.12.2010, 18:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a Olisadebe, Roker Perejro, Benisz, Obornik ?

Nie rozumiem o co wam chodzi, wole takiego chłopa na środku kadry jak Marmoleda niż Glik tudzież Sadlok, Wojtkowiak.

Nienawiść, niechęc do pyr odstawmy w czasie kadry, innego argumentu nie widze.
Nie wiem jakie masz priorytety, że wolisz Kolumbijczyka niż Polaka w kadrze narodowej - ale odpowiem, że wolę przegrać z Sadlokiem (i innymi podobnymi), niż wygrać z Arboledą (i innymi podobnymi). Jak ja mam się utożsamiać z taką drużyną narodową, gdy nie grają w niej moi rodacy?
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując