szprotson napisał(a):

a Olisadebe, Roker Perejro, Benisz, Obornik ?
Nie rozumiem o co wam chodzi, wole takiego chłopa na środku kadry jak Marmoleda niż Glik tudzież Sadlok, Wojtkowiak.
Nienawiść, niechęc do pyr odstawmy w czasie kadry, innego argumentu nie widze.
|
Nie wiem jakie masz priorytety, że wolisz Kolumbijczyka niż Polaka w kadrze narodowej - ale odpowiem, że wolę przegrać z Sadlokiem (i innymi podobnymi), niż wygrać z Arboledą (i innymi podobnymi). Jak ja mam się utożsamiać z taką drużyną narodową, gdy nie grają w niej moi rodacy?