|
O ile się nie mylę to miasto przejęło stadion tylko z Obtułowiczem. Wszystkie inwestycje były już czynione przez miasto. Niestety Wisła sama sobie trochę w nogę strzeliła zatrudniając Obtułowicza jako projektanta. Miasto tylko wszystko przyklepało. No cóż, były to trochę inne czasy a stadiony w Polsce były w strefie marzeń. Projekt od samego początku kiepsko się prezentował, a jego obecna forma powstała w wyniku wielu modyfikacji. Można powiedzieć, że byliśmy prekursorami. Ja cały czas po cichu liczę, że uda się to wszystko jakoś wykończyć na w miarę poziomie.
|