W każdym razie błędem było powierzenie projektu stadionu Obtułowiczowi (jego pierwszy stadion bodajże).
Wiem, że początkowo miał być na 20 tys. Wiem, że był przeprojektowywany z myślą o Euro 2012, lecz przy tym przeprojektowaniu ich zasranym obowiązkiem było to powierzyć innemu architektowi. Koszt bubla rośnie w dziesiątkach / setkach mln złotych (niepotrzebne skreślić). Na pewno tańszym rozwiązaniem było rozwiązanie umowy z Obtułowiczem.
EDIT:
Cytat:
chciałem tylko zauważyć, że miasto przejęło stadion z dwiema trybunami i Obtułowiczem
Przepraszam, mój błąd.
|
czyli jednak nie mój xD