Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
polyester
Junior Member
Od: 07.2003
Offline
#
16642
09.12.2010, 17:52
WiślakMyślenice
napisał(a):
Stadion jest miejski. Buduje go miasto, a nie Wisła.
chciałem tylko zauważyć, że miasto przejęło stadion z dwiema trybunami i Obtułowiczem
ten pies to jest pudel.
polyester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do polyester
Znajdź inne posty napisane przez polyester