Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5499
Stary 09.12.2010, 17:42
Cytat:
a Olisadebe, Roker Perejro, Benisz, Obornik ?

Nie rozumiem o co wam chodzi, wole takiego chłopa na środku kadry jak Marmoleda niż Glik tudzież Sadlok, Wojtkowiak.

Nienawiść, niechęc do pyr odstawmy w czasie kadry, innego argumentu nie widze.
Ludzie wiem, że w czasie Rzeczypospolitej Obojga Narodów byliśmy najbardziej tolerancyjnym narodem, ale to było już kilka wieków temu!

Kadra to nie klub.

Z drugiej strony, ten cyrk może być bardzo pożyteczny- niech inni widzą, że w 38 mln kraju nie ma 4-8 obrońców by móc dobrze w kadrze zagrać...
Odpowiedz cytując