Cytat:
a Olisadebe, Roker Perejro, Benisz, Obornik ?
Nie rozumiem o co wam chodzi, wole takiego chłopa na środku kadry jak Marmoleda niż Glik tudzież Sadlok, Wojtkowiak.
Nienawiść, niechęc do pyr odstawmy w czasie kadry, innego argumentu nie widze.
|
Ludzie wiem, że w czasie Rzeczypospolitej Obojga Narodów byliśmy najbardziej tolerancyjnym narodem, ale to było już kilka wieków temu!
Kadra to nie klub.
Z drugiej strony, ten cyrk może być bardzo pożyteczny- niech inni widzą, że w 38 mln kraju nie ma 4-8 obrońców by móc dobrze w kadrze zagrać...