Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5498
Stary 09.12.2010, 17:41
kiedyś nawet był artykuł
i co się okazało, że większośc tych zaadaptowanych do różnych reprezentacji ma większe związki aniżeli miał Roger czy Olisadebe

ja nie mówię nie, ale co za dużo to niezdrowo,

Obraniak czy Boenisch mają przynajmniej polską krew,
a taki Geworgjan, większośc zycia spędził w Polsce

Manuel to akurat przypadek tych pierwszych
Odpowiedz cytując