|
a Olisadebe, Roker Perejro, Benisz, Obornik ?
Nie rozumiem o co wam chodzi, wole takiego chłopa na środku kadry jak Marmoleda niż Glik tudzież Sadlok, Wojtkowiak.
Nienawiść, niechęc do pyr odstawmy w czasie kadry, innego argumentu nie widze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|