Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5497
Stary 09.12.2010, 17:36
a Olisadebe, Roker Perejro, Benisz, Obornik ?

Nie rozumiem o co wam chodzi, wole takiego chłopa na środku kadry jak Marmoleda niż Glik tudzież Sadlok, Wojtkowiak.

Nienawiść, niechęc do pyr odstawmy w czasie kadry, innego argumentu nie widze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując