Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7556
Stary 09.12.2010, 17:07
Wzruszająca wiadomość - miłość do Boga i kibiców Poznańskich zwyciężyła z pieniędzmi:

http://www.sport.pl/pilka/1,70993,87...__zostaje.html

Arboleda tak kocha Poznań, że zagra w nim za "darmochę" - marne 550 tys. dolarów rocznie, przez kolejne 3 lata.

Nie ma co ukrywać, wiadomość jeśli się potwierdzi fatalna. Mniejsza o to, że Amika utrzymuje w kadrze filar obrony. Ale ten facet gotów teraz wystąpić w biało-czerwonych barwach.

PS. No i pęka kolejna granica. Do tej pory największy kontrakt miał Garguła - 350 tys. €, ale to był kontrakt motywacyjny. Z tego co piszą wynika, że Manu ma mieć gwarantowane 400 tys. €. Sporo!
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując