Wzruszająca wiadomość - miłość do Boga i kibiców Poznańskich zwyciężyła z pieniędzmi:
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,87...__zostaje.html
Arboleda tak kocha Poznań, że zagra w nim za "darmochę" - marne 550 tys. dolarów rocznie, przez kolejne 3 lata.
Nie ma co ukrywać, wiadomość jeśli się potwierdzi fatalna. Mniejsza o to, że Amika utrzymuje w kadrze filar obrony. Ale ten facet gotów teraz wystąpić w biało-czerwonych barwach.
PS. No i pęka kolejna granica. Do tej pory największy kontrakt miał Garguła - 350 tys. €, ale to był kontrakt motywacyjny. Z tego co piszą wynika, że Manu ma mieć gwarantowane 400 tys. €. Sporo!