Pyniu85 napisał(a):

|
...Alvarez był taki dobry, miał doświadczenie w silnej lidze...ale i tak nie zdecydowano się na wydanie pieniędzy osiągalnych dla Wisły...
|
Chyba było tak że chciał za dużo i był za drogi, więc o jakich osiągalnych pieniądzach piszesz

...sprowadzono tańszego Cikosa