Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36983
Stary 09.12.2010, 16:49
...Alvarez był taki dobry, miał doświadczenie w silnej lidze...ale i tak nie zdecydowano się na wydanie pieniędzy osiągalnych dla Wisły...
Odpowiedz cytując