Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
36983
09.12.2010, 16:49
...Alvarez był taki dobry, miał doświadczenie w silnej lidze...ale i tak nie zdecydowano się na wydanie pieniędzy osiągalnych dla Wisły...
Pyniu85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pyniu85
Znajdź inne posty napisane przez Pyniu85