Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
36981
09.12.2010, 16:45
A ktoz wie moze akurat ten Balkaniec to taki zawodnik za ktorego mozna w przyszlosci wziasc jeszcze dobre pieniadze
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos