Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36980
Stary 09.12.2010, 16:37
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
, a o tym że Serb trenował we Francji przez dwa lata odrzucasz. Pisze Ci cały czas że Stan go obserwował i chce zatrudnić, myślisz że tylko i wyłącznie dlatego że jest za darmo .
1)Napisałem,że grał w Francji. Grenoble to strasznie silny team
2) Myślę,że to iż jest za darmo jest najważniejsze.


Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Zejdź na ziemie...ahh i jeszcze komentując podany przykład Alvareza koleś jest tak wspaniały że gra teraz w 3 od końca drużynie ligi Greckiej, a rozegrał w tym sezonie 6 meczy...
Zobacz jak facet grał u nas. Taktycznie idealny na nasze potrzeby, technicznie też nie najgorzej. Jedyne co to wrzutka.

Jedyne co mnie w tej sprawie zadziwia,że Valcx optuje za ściągnięciem jakiegoś no name z Serbii. Bo wysoki,bo za darmo w sumie brać. Nie wiem na co jeszcze czekają.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując