Mar85 napisał(a):

, a o tym że Serb trenował we Francji przez dwa lata odrzucasz. Pisze Ci cały czas że Stan go obserwował i chce zatrudnić, myślisz że tylko i wyłącznie dlatego że jest za darmo .
|
1)Napisałem,że grał w Francji. Grenoble to strasznie silny team

2) Myślę,że to iż jest za darmo jest najważniejsze.
Mar85 napisał(a):

|
Zejdź na ziemie...ahh i jeszcze komentując podany przykład Alvareza koleś jest tak wspaniały że gra teraz w 3 od końca drużynie ligi Greckiej, a rozegrał w tym sezonie 6 meczy...
|
Zobacz jak facet grał u nas. Taktycznie idealny na nasze potrzeby, technicznie też nie najgorzej. Jedyne co to wrzutka.
Jedyne co mnie w tej sprawie zadziwia,że Valcx optuje za ściągnięciem jakiegoś no name z Serbii. Bo wysoki,bo za darmo w sumie brać. Nie wiem na co jeszcze czekają.