Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36979
Stary 09.12.2010, 16:33. ...racja
...takich piłkarzy już było wielu w Wiśle i bardzo rzadko przychodził ktoś kto faktycznie był wzmocnieniem a nie tylko zatkaniem dziury...od sprowadzania piłkarzy mamy dwóch doświadczonych Holendrów...dajmy im szansę...i oby nie skończyło się tak jak w przypadku słynnego Leo 10:0 Beenhakera i jego Feyenordu...
Odpowiedz cytując