Marszałek napisał(a):

Gdzie mu ktoś tą reklamę zrobił?
Reklama reklamą, kto ma się nabrać ten się nabierze.
|
Gdzie nie przeczytasz w mediach tam jest coś w stylu - " "gwiazda" Górnika opuszcza klub" . ale w sumie przecież, co rundę jest ktoś kreowany z naszej ligę na taką osobę.