Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 09.12.2010, 15:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale jakby nie ten buc, to zaliczylibyśmy wiele niekrakowskich w.......i z naprawde średnimi drużynami.
Pawełek sie identyfikuje z klubem, a kibicom pokazuje środkowy palec,też można by go ocenić podobnie jak Rumuna.

Ale że to jest forum, to każdy ma swoje widzimisię, o ile rozumiem twórce tematu, chodzi o podanie wg. siebie najlepszych 11 piłkarzy w minionym dziesięcioleciu, i naprawde ciężko odszukać kogoś kto miałby lepsze umiejętnośći niż w/w, Pawełek tą rundę miał w sumie bardzo udaną, ale kto komu kończył się kontrakt nie miał udanej?

Btw, z biegiem czasu uprzedzenie do "judasza" mi minęło, jakby nie było miał wielki udział w tym przepięknym gwizdanym spotkaniu.

Ok, jak znajde chwile czasu to może podlicze głosy e: cofam to, za duzo tego, za mało czasu
Była mowa że ja podliczam głosy. Była także mowa żeby nie prowadzić dyskusji - każdy wybiera po swojemu ma do tego prawo. Może nawet wpisać Jopa, a że tak to ujmę nic wam do tego.
Jak chcecie podyskutować to zróbmy nowy temat, bo naprawde ciężko się podlicza gdy jest burdel w temacie...
Odpowiedz cytując