|
W pewnym sensie uważam iż po ostatnich dokonaniach transferowych zagranicą i częstych "niewypałach" polityka oparta na przeszukiwaniu rodzimego rynku wydaje się być dobrą...jednak powstaje pytanie czy umiejętności najlepszych dostępnych dla klubu piłkarzy są wystarczające...pamiętam jak jeszcze kilka lat temu Wisła co roku sięgała po obiecujących ligowców wielokrotnie jednak raczej przysparzając sobie sporych problemów (nie kończąca się kontuzja T. Dawidowskiego). Pamiętajmy jednak, że Wisła rokrocznie posiadała największy budżet i mogła oferować atrakcyjne warunki obecnie nieco się to zmieniło... Podsumowując uważam iż decydując się na transfer piłkarza z ekstraklasy należy przeprowadzić bardzo dokładną analizę jego umiejętności i przydatności do drużyny, by później nie żałować wydanych pieniędzy i mozolnego poszukiwania kolejnych wzmocnień.
|