Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36973
Stary 09.12.2010, 15:20
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
1)A kto mówi o półrocznych wypożyczeniach?Rok, i więcej.
2) Nie grają,bo nie ma dla nich miejsca,jakby grali to by nie szli na wypożyczenie.Logiczne. Wolisz gościa, który gra w jakimś tam klubiku na klepisku, niż faceta który przeszedł selekcję i trafił do dobrego klubu ale jest za słaby aby w nim grać.Nie znaczy to ,ze jest słaby z naszego punktu widzenia, bo to co dla Interu,Palermo,Espanyolu,Atletico czy Juve jest podłoga dla nas jest sufitem. I nie ma co udawać,że jest inaczej.
3)To nie jest tak,że nie występują w pierwszej 11 to nie grają w ogóle. Zapierniczają na treningach,bo nikt nikomu nic za darmo nie daje. Tym bardziej w czołowych klubach gdzie tylko czekają aby zerwać umowę z facetem, który nie jest szczególnie potrzebny.
4) W dobrym klubie o miejsce rywalizujesz z dobrymi kolesiami,kilkoma na jedną pozycję niejednokrotnie. Jeśli przegrywasz znaczy,że dużo lepszy od ciebie gra ale to nie znaczy,że jesteś leszcz ostatni. Rozumiem,że gość oc przegrywa rywalizację z Lennonem z Kogutów o pierwszą jedenastkę jest beznadziejny i np nam by się nie przydał.
5) Z kim rywalizuje o miejsce ten Serb?Na treningach goście o których pisze rywalizują z lepszymi niż ten leszcz z Serbii widział na oczy.
6) Poza tym przeciwko komu on na codzień gra?Jacy to rywale.
7)Jak taki dobry to czemu nie radził sobie w miernych klubach i nikt nawet na ławę go nie zatrzymał.
8) Gdyby polski grajek nie łapał się w słabiutkim Grenoble, rozegrał jeden mecz w SV Ried i miał trafić do nas to byście narzekali. A, że to jakiś no name z Serbii to super wybór.

Wybierasz tylko te argumenty aby było pod Ciebie...czy Ty zrozumiesz w końcu że do naszej ligi nie przejdzie żaden zawodnik z czołowego klubu...koleś wyróżnia się na tle słabych, jak to napisałeś zawodników i słabych drużyn, więc wiadomo że jest lepszy od tych słabych, dodatkowo piszesz o treningach, a o tym że Serb trenował we Francji przez dwa lata odrzucasz. Pisze Ci cały czas że Stan go obserwował i chce zatrudnić, myślisz że tylko i wyłącznie dlatego że jest za darmo Zejdź na ziemie...ahh i jeszcze komentując podany przykład Alvareza koleś jest tak wspaniały że gra teraz w 3 od końca drużynie ligi Greckiej, a rozegrał w tym sezonie 6 meczy...
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 09.12.2010 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując