Marszałek napisał(a):

No tak, tylko, że Marcelo przyszedł za darmo z ciutke mocniejszego klubu a wcześniej nie szwendał się po słabiutkich klubach. Porównanie zrobiłeś mistrzowskie. Chylę czoła!
|
Rzucę może lepsze porównanie - Cantoro i Uche.
Jak możecie wypowiadać się o graczach, których na oczy nie widzieliście? Dwa, nie znamy funkcji jaką chce go obdarzyć Maaskant (zakładając, że rzeczywiście chcą go ściągnąć). Może Holender potrzebuje tylko jakoś doświadczonego stopera głównie na ławę, który ma zastąpić Clebera?