Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36971
Stary 09.12.2010, 15:09
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
No tak, tylko, że Marcelo przyszedł za darmo z ciutke mocniejszego klubu a wcześniej nie szwendał się po słabiutkich klubach. Porównanie zrobiłeś mistrzowskie. Chylę czoła!
Rzucę może lepsze porównanie - Cantoro i Uche.

Jak możecie wypowiadać się o graczach, których na oczy nie widzieliście? Dwa, nie znamy funkcji jaką chce go obdarzyć Maaskant (zakładając, że rzeczywiście chcą go ściągnąć). Może Holender potrzebuje tylko jakoś doświadczonego stopera głównie na ławę, który ma zastąpić Clebera?
Ddf
Odpowiedz cytując