Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36967
Stary 09.12.2010, 14:49
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie pokazujecie jak słaba jest wasza wiedza i pojęcie o piłki, tak Marcelo przeszedł do nas z Sao Paulo...brawo kolego w sumie Santos FC to niewielka pomyłka...wole tego Serba niż przepłacanych Polaków.
Machnąłem się rzeczywiście szpetnie Niemniej przesłania mojej wypowiedzi nie zmienia to ani trochę.
Nie widziałem tego Serba, mam nadzięję, że M&V wiedzą co robią.

A Wilk jest przepłacony czy nie? Bo ja z kolei wolę Jego niż większość naszych stranieri.
Odpowiedz cytując