Mar85 napisał(a):

|
Właśnie pokazujecie jak słaba jest wasza wiedza i pojęcie o piłki, tak Marcelo przeszedł do nas z Sao Paulo...brawo kolego w sumie Santos FC to niewielka pomyłka...wole tego Serba niż przepłacanych Polaków.
|
Machnąłem się rzeczywiście szpetnie

Niemniej przesłania mojej wypowiedzi nie zmienia to ani trochę.
Nie widziałem tego Serba, mam nadzięję, że M&V wiedzą co robią.
A Wilk jest przepłacony czy nie? Bo ja z kolei wolę Jego niż większość naszych stranieri.