Marszałek napisał(a):

Włochy,Anglia,Hiszpania itd. Tam na ławkach siedzą goście co przyszliby grać u nas na zasadzie wypożyczenia. A płacić można pół na pół, tak jak w przypadku Alvareza.
Jak już mamy drugi sort sprowadzać to jakiś przebrany. Uche, Alvarez.
Gość jest za darmo i to jest jego największa rekomendacja przy transferze do klubu, którzy niby walczy o LM To w ogóle bierzmy wszystkich którzy są za darmo i graliby za 80 tysięcy euro rocznie,ba złotych. W słabiutkim Grenoble, które byśmy oklepali sobie nie radził ale dla nas ma być wzmocnieniem. Szok jak niewielu potrzeba do szczęścia.
|
To może zbudujmy całą Wisłę na wypożyczeniach półrocznych...na pewno LM będzie nasza...brawo kolego... po co nam to jak i tak kasy na transfer nie będzie, na kontrakt też nie będzie kasy, tak jak w przypadku Alvareza...drużyna musi się zgrać a Twoim zdaniem mamy wymieniać kolesi co pół roku...zastanów się też jakich zawodników da się też wypożyczyć...TAKICH co nie grają czyli idąc Twoim rozumowaniem ogórków, takich jak Rendulić...a to że są w mocnym klubie nic nie oznacza...ogranie mówi Ci to coś?