Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36962
Stary 09.12.2010, 14:27
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Włochy,Anglia,Hiszpania itd. Tam na ławkach siedzą goście co przyszliby grać u nas na zasadzie wypożyczenia. A płacić można pół na pół, tak jak w przypadku Alvareza.

Jak już mamy drugi sort sprowadzać to jakiś przebrany. Uche, Alvarez.

Gość jest za darmo i to jest jego największa rekomendacja przy transferze do klubu, którzy niby walczy o LMTo w ogóle bierzmy wszystkich którzy są za darmo i graliby za 80 tysięcy euro rocznie,ba złotych. W słabiutkim Grenoble, które byśmy oklepali sobie nie radził ale dla nas ma być wzmocnieniem. Szok jak niewielu potrzeba do szczęścia.
To może zbudujmy całą Wisłę na wypożyczeniach półrocznych...na pewno LM będzie nasza...brawo kolego... po co nam to jak i tak kasy na transfer nie będzie, na kontrakt też nie będzie kasy, tak jak w przypadku Alvareza...drużyna musi się zgrać a Twoim zdaniem mamy wymieniać kolesi co pół roku...zastanów się też jakich zawodników da się też wypożyczyć...TAKICH co nie grają czyli idąc Twoim rozumowaniem ogórków, takich jak Rendulić...a to że są w mocnym klubie nic nie oznacza...ogranie mówi Ci to coś?
Odpowiedz cytując