arti napisał(a):

Marcelo 20 czy 21 lat i "11" w słynnym FC Sao Paulo.
Tutaj jest niestety trochę gorzej.
Mam nadzieję, że jeśli przydzie to Tulipany wiedzą co robią (kto to, co to itd.)
|
Właśnie pokazujecie jak słaba jest wasza wiedza i pojęcie o piłki, tak Marcelo przeszedł do nas z Sao Paulo...brawo kolego w sumie Santos FC to niewielka pomyłka...wole tego Serba niż przepłacanych Polaków.