Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36959
Stary 09.12.2010, 14:21
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Marszałek nie za darmo !! 400tys ojro wziął menago Marcelo i tego nie wspominacie a pisano o tym tak samo jak o 700tys euro za Jirsaka.. Bądźmy rzetelni w tym co piszemy pozdro
To jest sprawa drugorzędna. Chodzi o to,że klub nie dostał ani złotówki, sorry euro.

Logicznym jest,że mengo informujący o możliwości wyjęcia gościa za darmo z Santosu nie zrobił tego za czapkę gruszek.

Edit. Środki są ograniczone nie od dziś. Mimo to pozyskuje się Jovanica, Bunozę, też obserwowanych. Stoję na stanowisku,że lepiej iść w jakoś a nie ilość. Jeden gość, konkretny do jakiejś formacji już by podniósł jej poziom. Proste jak konstrukcja cepa.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 09.12.2010 o godz. 14:25.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując