Kluvi napisał(a):

|
Marszałek nie za darmo !! 400tys ojro wziął menago Marcelo i tego nie wspominacie a pisano o tym tak samo jak o 700tys euro za Jirsaka.. Bądźmy rzetelni w tym co piszemy pozdro
|
To jest sprawa drugorzędna. Chodzi o to,że klub nie dostał ani złotówki, sorry euro.
Logicznym jest,że mengo informujący o możliwości wyjęcia gościa za darmo z Santosu nie zrobił tego za czapkę gruszek.
Edit. Środki są ograniczone nie od dziś. Mimo to pozyskuje się Jovanica, Bunozę, też obserwowanych. Stoję na stanowisku,że lepiej iść w jakoś a nie ilość. Jeden gość, konkretny do jakiejś formacji już by podniósł jej poziom. Proste jak konstrukcja cepa.