Marszałek napisał(a):

No tak, tylko, że Marcelo przyszedł za darmo z ciutke mocniejszego klubu a wcześniej nie szwendał się po słabiutkich klubach. Porównanie zrobiłeś mistrzowskie. Chylę czoła!
|
Jak jesteś taki mądry to sam sprowadź do Wisły lepszego...nie rozumiesz prostej sprawy że środki są ograniczone...tak, liga brazylijska jest mocniejsza od Francuskiej, ktoś go tam sprowadził czyli jakieś umiejętności ma, poza tym zrozum obserwowali go i wiedzą lepiej niż Ty...