Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36957
Stary 09.12.2010, 14:18
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
A pomyślałeś kolego że ten darmowy grajek był obserwowany przez Stana i nie jest brany w ciemno, to że jest za darmo to tylko przypadek, nie widziałeś go w akcji a krytykujesz. Marcelo też był za darmo i co
Marcelo 20 czy 21 lat i "11" w słynnym FC Sao Paulo.
Tutaj jest niestety trochę gorzej.
Mam nadzieję, że jeśli przydzie to Tulipany wiedzą co robią (kto to, co to itd.)
Odpowiedz cytując