Mar85 napisał(a):

A pomyślałeś kolego że ten darmowy grajek był obserwowany przez Stana i nie jest brany w ciemno, to że jest za darmo to tylko przypadek, nie widziałeś go w akcji a krytykujesz. Marcelo też był za darmo i co
|
No tak, tylko, że Marcelo przyszedł za darmo z ciutke mocniejszego klubu

a wcześniej nie szwendał się po słabiutkich klubach. Porównanie zrobiłeś mistrzowskie. Chylę czoła!