Marszałek napisał(a):

Włochy,Anglia,Hiszpania itd. Tam na ławkach siedzą goście co przyszliby grać u nas na zasadzie wypożyczenia. A płacić można pół na pół, tak jak w przypadku Alvareza.
Jak już mamy drugi sort sprowadzać to jakiś przebrany. Uche, Alvarez.
Gość jest za darmo i to jest jego największa rekomendacja przy transferze do klubu, którzy niby walczy o LM To w ogóle bierzmy wszystkich którzy są za darmo i graliby za 80 tysięcy euro rocznie,ba złotych. W słabiutkim Grenoble, które byśmy oklepali sobie nie radził ale dla nas ma być wzmocnieniem. Szok jak niewielu potrzeba do szczęścia.
|
nie przesadzaj
przecież nasza walka o LM od lat
wielu lat jest czysto werbalna
i poza taką nie wykracza
