Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36952
Stary 09.12.2010, 14:05
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Włochy,Anglia,Hiszpania itd. Tam na ławkach siedzą goście co przyszliby grać u nas na zasadzie wypożyczenia. A płacić można pół na pół, tak jak w przypadku Alvareza.

Jak już mamy drugi sort sprowadzać to jakiś przebrany. Uche, Alvarez.

Gość jest za darmo i to jest jego największa rekomendacja przy transferze do klubu, którzy niby walczy o LMTo w ogóle bierzmy wszystkich którzy są za darmo i graliby za 80 tysięcy euro rocznie,ba złotych. W słabiutkim Grenoble, które byśmy oklepali sobie nie radził ale dla nas ma być wzmocnieniem. Szok jak niewielu potrzeba do szczęścia.
nie przesadzaj
przecież nasza walka o LM od lat
wielu lat jest czysto werbalna
i poza taką nie wykracza
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując