Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36951
Stary 09.12.2010, 14:05
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
rw88 - wszystko zależy od trenera. Jeden widzi zawodnika, inny nie. Jak Maaskantowi pasuje do tej składanki, to nie zabronimy mu tego. Po prostu musimy zacząć inaczej patrzeć na transferowanych piłkarzy. To trener jest najważniejszym ogniwem w tej składance i wybiera zawodników do gry. Pozwólmy Stanowi robić swoją robotę - nie krytykujmy za transfery dopóki Ci zawodnicy nie wyjdą na boisko, ale nasze boisko.
Coś w tym jest, dlatego trzymam się póki co swojego ostatniego zdania.
Odpowiedz cytując