bonawentura napisał(a):

|
rw88 - wszystko zależy od trenera. Jeden widzi zawodnika, inny nie. Jak Maaskantowi pasuje do tej składanki, to nie zabronimy mu tego. Po prostu musimy zacząć inaczej patrzeć na transferowanych piłkarzy. To trener jest najważniejszym ogniwem w tej składance i wybiera zawodników do gry. Pozwólmy Stanowi robić swoją robotę - nie krytykujmy za transfery dopóki Ci zawodnicy nie wyjdą na boisko, ale nasze boisko.
|
Coś w tym jest, dlatego trzymam się póki co swojego ostatniego zdania.